Düğün Fotoğrafçısı – Dış Çekim – Düğün Klibi

Düğün Fotoğrafçısı – Dış Çekim – Nişan Çekimi – Düğün Klibi

Düğün veya Nişan fotoğraf çekimi,  tören seminer veya iç yada dış mekan fotoğraf çekimi 24 Megapixel’e kadar kalitede RAW olarak çekilip bilgisayar ortamında gerekli ayarları yapılarak size arzu ettiğiniz formatta teslim edilir.Bu profesyonel kalitede fotoğraflarınız her türlü ebatta basılabilmekte dilerseniz dev poster de yapılabilmektedir. Düğün veya Nişan dış çekimlerinde özel ışıklandırma, portre lensleri gibi üstün kalite ekipmanlar sayesinde ender kalitede fotoğraflara sahip olacaksınız. Düğün, Nişan dış çekim iş kalitem hakkında fikirleriniz için düğün dış çekim ve klip linkinden galerimi inceleyebilirisiniz. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ile sunulan bu hizmet ile ender anlarınızı riske atmayınız. Düğün çekimi için ayrıca fotoğraf ve video stüdyomuzdan da yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımız düğün albüm setini de kapsamaktadır. Düğün fotoğraflarınız ile birlikte Panaromik Fotoğraf Albümü (1 ad.30x50cm 20 sayfa, 2 ad.aile albüm, 50×70 poster) şeklindedir.Düğün ve davetiyelerinizde, fotoğraf çekimlerinize ek olarak video çekimini dahil edip uygun paket fiyatlarımdan yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibim ile size kurgu ve montajlı hem fotoğraflarınızı hemde düğün kısa filminizi yada düğün klibinizi düğün hikayesi adı altında hazırlayabilmektedir.

Düğün & Nişan Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Düğün Klibi Fiyatları (KDV Hariç) :

2-4 saatlik Fotoğraf çekimi …………………………………….………………1.000 TL.

2-4 Saat dış çekim veya iç mekan çekimi

Işık Ekipmanı Kullanımı

Tüm fotoğraflar dijital ortam teslimi basit rötüşleri, renk ve ışık ayarları yapılmış. (Seçtiğiniz 20-30 Fotoğraf özel Photoshop Retouch)

Albüm Setli Fotoğraf Çekimi Paketi ………………… 1.250 TL

2-4 Saat dış çekim veya salon çekimi, Tek mekanda.

Işık Ekipmanı  Kullanımı.

Tüm fotoğraflar dijital ortam teslimi.

Albüm için seçilmiş fotoğraflar özel photoshop retouch.

Albüm ebatlaması ve Collage.

Albüm : 30×50 ebat Panoramik Albüm + 2 adet aile albümü + 50×70 poster.

Günlük Fotoğraf Çekimi + Albüm Seti Paketi ……….….1.750 TL.

– Tüm Gün birden fazla mekanda veya farklı konseptlerde (Dış Çekim, Düğün hikayesi, kuaför, evden alınma vs.) Çekim.

Işık Ekipmanı  Kullanımı.

Tüm fotoğraflar dijital ortam teslimi.

Albüm için seçilmiş fotoğraflar özel photoshop retouch.

Albüm ebatlaması ve Collage.

Albüm : 30×50 ebat Panoramik Albüm + 2 adet aile albümü + 50×70 poster.

Video Çekimi ve Video Klibi 2-4 saat…….1.000 TL. veya günlük………..1.500 TL.

Düğün Fotoğrafçısı ile Düğün Video Klibi :
Başrollerinde oynadığınız kısa filminiz, aşk hikayesi yada düğün klibiniz olsun istemezmisiniz? Düğün video klip çekimi montajlanmış, efekli ve arka planı size özel müzikle hazırlanmış en değerli anlarınızı ölümsüzleştiren bir çalışmadır. Düğün Klibi çekim ekibimiz sizlerle planlanan günde ve farklı mekanlarda görüntülerinizi hem kurgulayabilmekte hemde çekebilmekte vede montaj ve efekleri yapılmış bir şekilde düğün hikayesi kısa filmi olarak vermektedir. 2-4 saatlik bir mekanda çekim (save the date, dış mekan veya sadece düğün mekanı) paketimiz olduğu gibi ayrıca tam gün paketimiz ile kuaför ve hazırlıktan başlayan ve düğünün sonu ile biten birden fazla mekanlarda düğün klibiniz için çekimler gerceklestirebiliriz. Daha fazla örnekler için Düğün galeri ve klipleri linkinden iş kalitem hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.