Moda Fotoğrafçısı

Moda, Reklam, Kişiye Özel, Stüdyo Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğrafçısı, moda, reklam çekimi, portre, cast, çoçuk, kurumsal fotoğraf çekimleri, kişiye özel ve stüdyo fotoğraf çekimleri. Moda Fotoğraf Çekimi  üstün kalite kamera, ışık, stüdyo ve lens ekipmanlarına sahip olma dışında profesyonel fotoğrafçılık ve yaratıcılıkta gerektirir. .En üst düzey profesyonel ekipmanlarımın yanısıra moda ve portre fotoğrafçılığı tecrubelerim ile size eşşiz kalitede seçenekler sunarım. Moda, Model, Katalog, Textil ürünleri, Cast foto, Portre, Reklam, şirket, kurumsal ve kişisel fotoğraf çekimlerinizde profesyonellik. İster iç mekan yada fotoğraf stüdyomda veya mekanınızda, isterse de dış mekan fotoğraf çekimlerinde sizlere bu profesyonelliği vermek için bir yarış ve heyecan içersindeyim..

Moda Çekimi ve moda fotoğrafçısı taleplerinizden yanısıra ayrıca model, makyaj, stillist ihtiyaçlarınız içinde sizlere yardımcı olmak adına bizle iletişime geçebilirsiniz.

Moda, Reklam ve Kişisel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

 

1 Saat Fotoğraf Çekimi .. Stüdyo veya Dış Çekim 500 TL. (100+ Editlenmiş Fotoğraf, 5 adedi Özel Photoshop ve Retouch)

4 Saat Fotoğraf Çekimi .. Stüdyo veya Dış Çekim 1.000 TL. (300+ Editlenmiş Fotoğraf, 10 adedi Özel Photoshop ve Retouch)

Günlük Saat Fotoğraf Çekimi .. Stüdyo veya Dış Çekim 2.000 TL (600+ Editlenmiş Fotoğraf, 20 adedi Özel Photoshop ve Retouch)

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon

0532 314 44 45

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimlerinizi, profesyonel bir moda ve portre fotoğrafçısının çekmesini istermisiniz ?. Kişisel fotoğraf çekimi ile kurumsal veya sosyal medya (instagram, facebook) paylaşımlarınızda veya profil fotoğraflarınızda fark yaratın. Profesyonel fotoğrafçı, portre üzerine deneyimini ve yaratıcılığını kattığı bu çalışmada ayrıca photoshop retouch ile fotoğraflarınızda mükemmelliğe ulaşırsınız. Dış Çekim ve Stüdyo Fotoğraf çekimi seçeneklerimiz için aramalarınızı beklerim.

Moda / Reklam / Kişiye Özel
  • Moi AI CS5 CMYK
  • Model Gökçe Bektaş
  • Model Gökçe Bektaş
  • Tulya Tutkun Moda Çekimi
  • erkek giyim moda çekimi
  • Ivana Sert For Freddy
  • Tulya Tutkun Albüm Kapak Çekimi
  • kişiye özel fotoğraf çekimi