Moda Fotoğrafçısı

Moda, Reklam ve Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğrafçısı, moda, reklam çekimi, portre, cast, çoçuk, kurumsal fotoğraf çekimleri veya kişiye özel fotoğraf çekimleri. Moda Fotoğraf Çekimi  üstün kalite kamera, ışık, stüdyo ve lens ekipmanlarına sahip olma dışında profesyonel fotoğrafçılık ve yaratıcılıkta gerektirir. .En üst düzey profesyonel ekipmanlarımın yanısıra moda ve portre fotoğrafçılığı tecrubelerim ile size eşşiz kalitede seçenekler sunarım. Moda, Model, Katalog, Textil ürünleri, Cast foto, Portre, Reklam, şirket, kurumsal ve kişisel fotoğraf çekimlerinizde profesyonellik. İster iç mekan fotoğraf stüdyomda veya mekanınızda, isterse de dış mekan fotoğraf çekimlerinde sizlere bu profesyonelliği vermek için bir yarış ve heyecan içersindeyim..

Moda Çekimi ve moda fotoğrafçısı taleplerinizden yanısıra ayrıca model, makyaj, stillist ihtiyaçlarınız içinde sizlere yardımcı olmak adına bizle iletişime geçebilirsiniz.

Moda, Reklam ve Kişisel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

 

1 Saat Fotoğraf Çekimi …….. Stüdyo 300 TL. …. Dış Çekim 500 TL. (5 adedi Özel Photoshop Retouch)

2 Saat Fotoğraf Çekimi …….  Stüdyo 500 TL. …. Dış Çekim 750 TL. (10 adedi Özel Photoshop Retouch)

5 Saat Fotoğraf Çekimi …… Stüdyo 1.000 TL… Dış Çekim 1.500 TL (20 adedi Özel Photoshop Retouch)

Hemen Ara : 0532 314 44 45

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Kişiye Özel Fotoğraf Çekimlerinizi, profesyonel bir moda ve portre fotoğrafçısının çekmesini istermisiniz ?. Kişisel fotoğraf çekimi ile kurumsal veya sosyal medya (instagram, facebook) paylaşımlarınızda veya profil fotoğraflarınızda fark yaratın. Profesyonel fotoğrafçı, portre üzerine deneyimini ve yaratıcılığını kattığı bu çalışmada ayrıca photoshop retouch ile fotoğraflarınızda mükemmelliğe ulaşırsınız.

Moda / Reklam / Kişiye Özel
  • Moda Çekimi - Talya Afyoneri
  • Moi AI CS5 CMYK
  • erkek giyim moda çekimi
  • Ivana Sert For Freddy
  • Tulya Tutkun Albüm Kapak Çekimi
  • kişiye özel fotoğraf çekimi
  • Godox ad200 MonoLight Deneme Dış Çekim
  • Model Gökçe Bektaş